En İyi Youtube Kanalları – Barış Özcan

Barış Özcan Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuş ve eski Adobe Türkiyee sorumlusu. Şimdilerde kendi ajansını kurmuş ve belgesel yapımcılığı gibi konularda çalışıyor.

Barış Özcan ismini ilk olarak 2014’de düzenlenen +1T Gazete Tasarım Günlerinde duymuştum. 2015 yılı +1T Gazete Tasarım Günlerin’de 8 gün boyunca kordinatörlük yaptı ve kendisini bana aslında hayran bıraktı diyebilirim. Düzgün türkçesi, giyimi, davranışları insanda büyük bir etki bırakıyor diyebilirim. Hatta hayatımda idol olarak gördüğüm insanlardan biri haline geldi.

Youtube kanalında sanat,tasarım ve teknoloji dünyasından paylaşımlar yapıyor kendisi. Aynı zamanda Oku ve Vlog çalışmalarının da çok güzel bir seri haline geldiğini belirtmeliyim.  Videolarında ki üslubu videoların çekim tarzı ve konsepti kendisini izlettiren  nedenlerden bir kaçı. Biraz araştırdığımda ekşi sözlükte de hakkında epey yazıldığını gördüm.

Ekşi Sözlük

bilim, sanat, teknoloji, edebiyat, hayat alanında çok güzel videoları olan insandır. kendimi hayata karşı tembel hissettiğim zamanlarda bu abimizin videolarını seyrediyorum.

MR. Robot’la kuralları yıkmak isimli çalışmasını ağzım açık izlediğim adam. youtube’da birbirinin tekrarı tonlarca türkçe içerik varken takdire şayan bir iş çıkarmış doğrusu. kanalına abone olunuz, oldurunuz efendim.(goblinterbiyecisi)

özellikle birkaç senedir içinde bulunduğum kötü durumlardan beni kurtaran bir düşüncem var, şöyle derim; şöyle dünyaya biraz uzaktan baktığında nohut tanesi kadar yoksun, sen ne yapıyorsun olm? gibi… ve bununla ilgili yüklediği yeni video ile bu düşüncemi benim için adeta bilimsel olarak kanıtladı.içinde her şey olan bir resim.(rozzenans)

Eğer sizde saçma sapan oyun kanalları, makyaj kanallarından sıkıldıysanız ve ufkunuzu genişletecek size yeni şeyler katacak bir kanal arıyorsanız tamda aradığınız isim Barış Özcan.

Barış Özcan’ın bloguna da bu adresten ulaşabilirsiniz: barisozcan.com

Aşağı da ise en beğendiğim videolarından biri olan Hayat Gibi Bir Oyun Adlı videosunu izleyebilirsiniz.

More from Ebubekir Ağbaba

Google Yeni Mesajlaşma Servisleri Allo ve Duo’yu Tanıttı

2016 yılında  mesajlaşma şeklimizi Allo ve Duo ile değiştirmeyi planlayan Google oldukça...
Read More

Bir cevap yazın