En İyi 10 Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar teknolojik yeniliklerle beraber büyük bir değişim yaşıyor. Son dönemin trendlerini yakalayan hatta trendleri belirleyen mobil uygulamalar kuşkusuz hayatımızın vazgeçilmezleri arasında.

Hayatımızı kolaylaştıran gerçek anlamda tek dokunuşla bizi farklı bir dünyaya taşıyan uygulamalar arasında telefonunuzda mutlaka olması gerekn 10 mobil uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz.

1.NYT VR

NTV VR  sanal gerçekliğin hayatımız içine yerleşmesiyle birlikte geliştirilen 360 derece videoların bulunduğu bir uygulama. New York Times tarafından oluşturulan uygulama sizlere hikayeleri, haberleri sanal gerçeklik deneyimi ile ulaştırıyor. Gazeteciliğe de farklı bir bakış açısı kazandıran uygulama New York Times’ın okuyucularının okudukları haberlerin içerisindeymiş gibi olmasına olanak sağlıyor.

 

 

2.Houzz

Dekorasyon ve iç mekan tasarımına meraklı yada sadece ev dekorasyonunu değiştirmek isteyenler için harika imkanlar sunan Houzz adeta bir iç mimar görevi görüyor.

Sade arayüzü ve kolay kullanımı ile öne çıkan uygulamada birden çok mekan ve yüzlerce eşya ile istediğiniz tasarımı yapmanıza olanak sağlıyor. Aynı şekilde kendi evinizden bir kareyi çekerek onun üzerinden de değişiklikler yapmanıza imkan veren uygulama evine yeni bir imaj ve dizayn kazandırmak isteyenler için biçilmez kaftan. Yüzlerce obje seçeneği ve zengin alt yapısı ile uygulama oldukça kullanışlı ve kullanması bir o kadar da kolay.

 

3.Prisma

Son dönemin popüler uygulamaları arasında olan Prisma bir fotoğraf editörü görevi görüyor. Diğer fotoğraf editörlerinden ayrılan özelliği ise fotoğraflara verilen efektlerin sanatsal efektler olması. Fotoğraflarınıza farklı bir dokunuş ve renk istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir uygulama.

4.Moovit

20 den fazla ülkede ve 750 den fazla şehirde kullanımda olan uygulama bir şehir içi ulaşım uygulaması özelliği taşıyor. Bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz yere hangi ulaşım araçlarını kullanarak gitmenizi söyleyen uygulama otobüs, metro gibi araçların numarasına kadar sizi bilgilendiriyor. Aynı zamanda gün içerisinde gerçekleşen ulaşım aksamalarından  da sizi haberdar ediyor.

5.Evernote

Evernote gelişmiş bir not uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Notlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan onlara her türlü cihaz üzerinden ulaşmanızı sağlayan uygulama içerisine görsel, video, ses gibi dosyalarıda eklemenize olanak sağlıyor. 7 – 24 notlarınıza ulaşabildiğiniz bu platform hayatınız da büyük bir fark yaratacak.

6.KeepSafe

Güçlü bir güvenlik uygulaması olan KeepSafe fotoğraflarınızı, kart bilgilerinizi, önemli belgelerinizi sadece sizin parmak izi yada şifrenizle ulaşabileceğiniz şekilde saklayan son derece kullanışlı bir uygulama.

keepsafe

7.Deezer

Kuşkusuz telefonlarımızı en çok müzik dinlemek için kullananların işine yarayacak olan Deezer tamamen ücretsiz olması ve içerisinde hiç bir reklamı barındırmaması nedeniyle müzik severler için oldukça kullanışlı bir uygulama.

CpefNUPWYAA3E2O (1)

8.Investing

Ekonomi ile yakından ilgilenen her an ekonomiyi takip etmek isteyenler için harika bir uygulama Investing piyasaları yakından takip edenler için önem teşkil ediyor. Forum sayfasından fikir alabileceğiniz, yaşanan ekonomik yenilikleri yakından takip edebileceğiniz uygulama kesinlikle kendi alanında lider.

22653b3

9.Radyoland

Henüz piyasada yeni olsa da kaliteli müzikleri ile öne çıkan Radyoaland kullanıcıalarına bir çok farklı seçenekte sunuyor.

167544

10.SpeedApp

Reklam Ajanslarında çalışanlar için oldukça yararlı bir uygulama olan SpeedApp sektör hakkında yaşanan haberleri, tirajları, reytingleri en kısa yoldan sizlere ulaştırıyor.

speedapp-aplikasyonu-uygulamada-CHA-1940732-4-t

More from Ebubekir Ağbaba

Blog yazarlığı neden önemlidir?

Blog yazmak marka bilinirliğini ve kimliğini güçlendiren müşteriyle bire bir iletişim olanağı...
Read More

Bir cevap yazın